פינת אוכל איך לבחור שתהיה מושלמת לבית

פינת אוכל

פינת אוכל – כשאתם בשיאו של מסע הקניות ברחבי החנויות ברשת או בחנויות פיזיות של פינות אוכל, כדאי לדעת כי מדובר בחלק אינטגרלי מהפונקציונליות וגם העיצוב של חלל הבית שלכם שבו מציבים פינות אוכל, כמו סמוך למטבח או חלל נפרד המיועד לכך בהפרדה עם קיר עיצובי.

אנחנו רואים כי כאשר משלבים פינות אוכל המתאימה לעיצוב של הסלון או לעיצוב המטבח הסמוך, אתם בעצם יוצרים רושם ראשוני מסוים על בני הבית או על האורחים שלכם, אך הכל כמובן תלוי בטעם האישי שלכם והצרכים שלכם מאותה פינת אוכל מעוצבת שבחרתם לקנות. חשוב לדעת שבכל בחירה שתעשו וכל פינה מעוצבת שתחליטו לשים בחלל הבית שלכם, תגרום להבדל עצום, תלוי בשטח הבית והעיצוב הרצוי.

חשוב להפנים את העובדה שפינות אוכל הן בעלות משמעות רבה גם מבחינה עיצובית ושימושית, וגם מהוות תפקידים חשובים בקרב בני הבית והאורחים. כשיש לכם חזון וצורך מוגדר של השימוש בפינות אוכל. לרוב, כאשר אתם מתייעצים עם מעצב פנים או עם אנשי הצוות בחנות יוקרה שעומדים לרשותכם, הם ידעו להמליץ לכם ביוקר את הדגמים המוצלחים שיתאימו לכם בול לצרכים שאתם מחפשים ובהתאמה אישית.

מקום המפגש המשפחתי

כשמתחדשים בפינת אוכל מעוצבת ממגוון פינות אוכל הקיימות בשוק ובחנות של פינות יוקרה, השינוי שתרגישו באיכות חייכם יהיה משמעותי מאוד. כשיש פינה שבה אוכלים בבית, היא מהווה מקום מפגש עיקרי וחשוב במרכז הבית, סביב השולחן אתם אוכלים, צוחקים, משתפים רגעים מהחיים שלכם וגם מארחים את המשפחה המורחבת וחברים שיהנו מפינת אוכל מעוצבת חדשה ומרשימה להפליא.

עצם זה שיש ברשותכם פינה לאוכל, תחושת המשפחתיות מתעצמת וכך גם הקירבה בין בני הבית וזהו אחד מהיתרונות.

כמו כן, אם אתם חובבים מושבעים של אירוח מספר גדול של אורחים בתדירות גבוהה, לצרכים כאלו יש גם שולחנות וכסאות לאירועים, כאשר הם יכולים בהחלט להיות חלק מפינת האוכל שלכם. היתרון הוא בכך שאת השולחן אתם יכולים להגדיל ולפתוח, ואת הכסאות ניתן למקם במקום אחסון פינתי או מחסן, לעיתים גם קיימת הבחירה הנפוצה של כסאות מתקפלים, אשר אותם מוציאים אך ורק בעת הצורך.

כך, תוכלו ליהנות מכל העולמות. גם אירוח מרובה מוזמנים כשאתם לא צריכים לשבור את הראש מאיפה להשיג כל כך הרבה שולחנות וכסאות לאירועים, וגם פינת האוכל מהווה פונקציונליות רבה בכך שהיא מתרחבת ומוקטנת לפי הצורך והשימוש.

פינת אוכל הינו עיצוב מושלם ומשלים לחללי הבית

לאחר שהבנתם את חשיבותן של פינות אוכל בחלל המתאים לכך בביתכם, חשוב לזכור שזהו פריט עיצובי לכל דבר ולכן מומלץ לבחור אותו בהתאם לכמה קריטריונים. איפה פינת אוכל מעוצבת תהיה ממוקמת ברחבי הבית? מה גודל החלל המדובר? האם פינת האוכל תהיה חלק בפני עצמו עם קיר מפריד או שמא היא צמודה למטבח או לסלון יותר?

עם כל אלו, עליכם לחשוב על עיצוב מתאים גם לשאר פריטי הריהוט ברחבי הבית. הרי לא תרצו לגלות לפתע לאחר רכישת פינת האוכל שכל כך אהבתם, שהיא כלל לא מתאימה לגוונים או חומרי הגלם של הספות בסלון? או שהעץ ממנו עשויות הארונות במטבח כלל לא תואמות את סוג וגוון העץ של פינת האוכל. זה נכון שתמיד אפשר להחליף ולבחור אחרת אך עם את, כיוון שמדובר בריהוט גדול, אם תעשו מלכתחילה את ההחלטה הנכונה, לא תצטרכו להתעסק בחוסר הנעימות של ההובלה מחדש, הבחירה והזמן ושאר המשאבים שהתהליך יקח מכם.

כמו כן, כמו החשיבות של התאמת הפינה המעוצבת לריהוט הקיים בבית או לריהוט החדש שאתם מתכננים לרכוש לשאר חללי הבית, כדאי גם לחשוב בהתאם על שאר האלמנטים העיצוביים- בין אם קיימים או חדשים, כמו תמונות, אביזרים תלויים, עציצים וכו׳.

תוכן עניינים


מחדשים את הבית עם מגוון פריטים במחירים מיוחדים
לייעוץ ותיאום פגישה באולם התצוגה:
פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום – כבעלי מקצוע בתחום הנגרות והתקנת פרגולות, היינו עדים לשינוי משמעותי בחומרים הנבחרים לבניית פרגולות. באופן מסורתי, עץ וויניל היו בחירות פופולריות, אך

פתח צ'אט
💬 צריך עזרה?
שלום👋
איך אוכל לעזור לך?