הקשר שבין ריהוט וינטאג' ותאורה לתחושה של בית

ריהוט ויטאג'

ריהוט וינטאג' – הקשר שבין ריהוט וינטאג' ותאורה לתחושה של בית

הדרך הכי טובה לייצר תחושה ביתית ונעימה היא להשתמש בגופי תאורה מתאימים. מלבד הערך הפונקציונאלי, היתרון בא לידי ביטוי באשליה אופטית של חלל גדול ומרווח גם בדירה קטנה וכמובן בהרגשה טובה יותר עבור כל המשפחה. אז איך עושים את זה נכון? הנה המדריך המלא

כיצד להרגיש בבית?

הרגשה ביתית היא לא משהו מובן מאליו. אפילו הבית הפרטי שלנו לא תמיד מעניק הרגשה כזו, בעיקר אם לדוגמא מסיימים שיפוץ או עוברים דירה. מצד שני, כל אחד ואחת מאיתנו יכולים להשיג את ההרגשה האישית והביתית באמצעות גופי תאורה מעוצבים ואף להרוויח שורה ארוכה של יתרונות מיוחדים.

קודם כל, הקשר בין ריהוט וינטאג' ותאורה ברור לכל מעצב פנים: ריהוט קובע את הפונקציונאליות של עיצוב חדרי שינה או סלון, בעוד התאורה אחראית ליצור אשליה אופטית של חלל גדול ומרווח גם בדירות קטנות. בזכות השילוב הזה אנחנו יכולים למשל לעצב חדרי שינה יוקרתיים להורים ולהשתמש בגופי תאורה לטאצ' הסופי והאלגנטי.

ריהוט וינטאג

שנית, אפשר לראות את הקשר בין ריהוט וינטאג' ותאורה אפילו במהלך של עיצוב סלון מודרני מבחינת ההתאמה שלו לצרכים המשתנים של המשפחה. הקו הנקי של העיצוב המודרני יכול להשתלב יופי עם ריהוט וינטאג' ייחודי. אם דואגים נכון לתהליך של עיצוב סלון קטן ומשתמשים בגופי תאורה כדי שיהיה נעים יותר לשהות בו, הוא יצליח לענות על הדרישות עכשיו ובעתיד.

כיצד להתאים את הריהוט והתאורה בבית?

התוצר הסופי של העיצוב תלוי בצרכים האישיים ובתקציב שלנו. חלקנו מעדיפים כורסאות מעוצבות וינטג' ומתחברים לסגנון הכפרי והחם, בעוד אחרים יחפשו דווקא את הסגנון המודרני הנשען על שימוש בחומרי גלם כגון מתכת, אלומיניום וזכוכית. על טעם וריח קשה להתווכח אז אי אפשר להכריע חד משמעית בשאלה האם בית חם הוא תוצר של סגנון כפרי או מודרני – אבל כן ניתן להסכים על החשיבות של ריהוט ותאורה שתחמיא לו.

במילים אחרות, עלינו להתאים את הריהוט והתאורה בבית לכל המשפחה ולסדר העדיפויות שלה. אם המשפחה מבלה הרבה ביחד בסלון, נרצה לשלב בו כורסאות, מערכות ישיבה וספה ולתלות בתקרה נברשת גדולה עם נוכחות מאסיבית. אם מדובר על הורים שאוהבים לארח חברים, אולי נעדיף להשקיע בפינת אוכל או באי במטבח.

ריהוט וינטג'

כיצד תאורה משפיעה על ההרגשה שלך בבית?

התמקדות בתאורה חשובה על מנת שנוכל להשיג תחושה של בית ולהרגיש נעים יותר בכל בוקר כשאנחנו מתעוררים בו. היא משפיעה למשל על הרגשת הביטחון האישי שלנו, בכך שהיא מאפשרת לנו לייצר הרתעה בחצר, בגינה, במרפסת או בחדרים הפונים החוצה.

במקביל, היא קובעת האם נרגיש נעים לשבת בסלון ולראות טלוויזיה – או עד כמה יהיה לנו נוח לעבוד מהבית ולקרוא בחדר. כל אלו הם יתרונות של תאורה פונקציונאלית ונכונה, אבל אי אפשר ולא כדאי להתעלם מההשפעה שלה על ההרגשה האישית ועל איכות החיים.

תוכן עניינים


מחדשים את הבית עם מגוון פריטים במחירים מיוחדים
לייעוץ ותיאום פגישה באולם התצוגה:
פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום – כבעלי מקצוע בתחום הנגרות והתקנת פרגולות, היינו עדים לשינוי משמעותי בחומרים הנבחרים לבניית פרגולות. באופן מסורתי, עץ וויניל היו בחירות פופולריות, אך

פתח צ'אט
💬 צריך עזרה?
שלום👋
איך אוכל לעזור לך?